Mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un ērtas biroja telpas Jūsu darbu procesiem. Maksimāla efektivitāte no Jūsu investīcijām.

 

Mūsu motto – kompetence un profesionālisms biroju, darba telpu un sabiedriskās zonas plānošanas, mēbelēšanas un iekārtošanas jautājumos ar mērķi nodrošināt ērtību, drošību, funkcionalitāti un estētiskumu darba un ar to saistīto procesu laikā.

 

Mēs piedāvājam arī dažādus mēbeļu risinājumus publisko apmeklējumu vietām ar cilvēku masveida plūsmu: Izglītības, medicīnas, kultūras, sporta, reliģiskas iestādes, kā arī termināliem t.i. ostas, stacijas, teātriem, koncertzālēm un citam līdzīgām vietām.

 

Piedāvājums balstās uz dziļu jautājumu pārzināšanu, 24 gadu pieredzi, iekšējo darba procesu analīzi un vēlmi vislabākajā veidā apmierināt mūsu pasūtītāju prasības tieši Kontrakta*) mēbeļu komplekso piegāžu segmentā.

 

Būdami informēti par jaunākajām tendencēm dizainā, kā arī par tehnoloģiskām inovācijām no vienas puses, kas savienojumā ar laikā pārbaudītiem klasiskiem risinājumiem no otras puses, dodam Jums iespēju izvēlēt mēbeles dažādās cenu kategorijās un dažādām gaumēm.

 

*)Biroju Kontrakta Mēbeles – tas ir mēbeles ar paaugstinātiem ekspluatācijas raksturojumiem.

 

Mūsu Know How Jūsu rīcība!