Konferences telpas interjera dizains

 

Konferences telpas interjera dizains ir atkarīgs no vairākiem aspektiem – uzņēmējdarbības politikas, uzņēmuma darba kultūras, uzņēmējdarbības veida.

Konferences telpas interjera dizains rada iespaidu par estētiskās izjūtas vadību, tai pat laikā nodrošinot komfortablu un aktīvu darba vidi.

 

Daudz kas ir mainījies konferenču telpas interjera dizainā kopš agrākiem laikiem. Ja agrāk tie bija tikai viengabala, taisnstūrveida biroja galdi, tad tagad, ar jauno tehnoloģiju iesaistīšanos, konferenču telpas vairs nav domātas tikai sēdēm un sanāksmēm. Mūsdienās konferenču telpas interjera dizains izmanto komponentes, kas atbalsta interneta un video tehnoloģijas, un konferences telpas modelis tiek izstrādāts tā lai varētu tikt pārveidots par telpu sadarbības un apmācības programmām. Mūsdienu interjerā konferenču galdi ir atsevišķas nelielas vienības, no kurām tiek izveidots viens liels konferenču galds, un kuras var būt pielāgojamas arī apmācību, semināru telpai.

   

Telpās var tikt izmantoti ovāli, daudzstūru un arī taisnstūra formas konferenču galdi. Apaļi konferenču galdi tiek izmantoti galvenokārt konferencēm ar mazāku dalībnieku skaitu.

Konferenču galdi ir izgatavoti vairs ne tikai no koka, bet tas var būt arī galds ar stikla virsmu.

Saliekamie konferenču galdi ekonomē telpas platību. To galvenā iezīme ir vieglums.

  

Veiksmīgs konferenču telpas interjera dizains ir radīts, ja telpā ir pietiekami daudz vietas, lai to dalībnieki brīvi un ērti varētu pārvietoties. Veidojot konferenču telpas interjera dizainu nevajadzētu arī aizmirst par platību, kas nepieciešama prezentācijas uzstāšanai. Telpas interjeram jābūt veidotam tā, lai noslēptu jaudas un interneta kabeļus.

 

City Office biroja mēbeles konferenču telpām: Manhatan, Luna, Mirage un OKO, Longplay, FLIB, Esay Space un Primo space.